Karty dostępu

Wydrukuj każdą kartę dzięki drukarce Evolis

without comments

Druk każdej karty – lojalnościowej, kontroli dostępu czy identyfikatora można zlecić firmom zewnętrznym. Jeśli jednak mamy duże zapotrzebowanie na ich produkcję oraz odpowiednio wysokie dostępne fundusze, można zainwestować w zakup własnej drukarki dla firmy.

Dla kogo?
Tego typu urządzenia dla firm sprawdzą się, kiedy zlecenia na wydruk kart są częste oraz firma ponosi z związku z tym znaczne koszty. Jednorazowy zakup drukarki Evolis Primacy w takim przypadku może być bardzo dobrą inwestycją.

Korzyści zakupu drukarki
Urządzenie przede wszystkim jest niewielkich rozmiarów oraz bardzo cicho pracuje. Pozwala na wydruk monochromatyczny oraz kolorowy z obu stron karty. Przeznaczona jest zarówno do druku średnich, jak i dużych nakładów. Szybka praca drukarki Evolis Primacy łączy się z wysoką jakością wydruku kart. Nie musimy cały czas jej obsługiwać. Podajnik jest w stanie pomieścić 100 kart, tak samo jak jej odbiornik.

Mobilność
W zależności od potrzeb, możemy postawić ją gdziekolwiek tylko chcemy: na biurku, ladzie oraz wszędzie tam, gdzie będzie najłatwiej nam ją obsługiwać.

Czas wydruku
Wybierając druk monochromatyczny, Evolis Primacy dostarczy nam w ciągu godziny aż 850 kart! W dodatku posiada wszystkie potrzebne certyfikaty oraz oprogramowanie.

Written by ucard

Maj 15th, 2018 at 10:50 am