Karty dostępu

Druk kart za pomocą Evolis Zenius

without comments

Rynek jest bogaty w produkty o różnych markach i parametrach. W zależności od potrzeb wybieramy te urządzenia dla firm, które najbardziej są w stanie zaspokoić nasze potrzeby. Nie inaczej wygląda sprawa z drukarkami do kart.

Cechy drukarki Evolis Zenius
Ten konkretny model wykonuje wyłącznie druk jednostronny, monochromatyczny lub kolorowy. W przeciwieństwie do innych drukarek, ta jest przeznaczona do druku mniejszych nakładów. Mimo to jeśli chodzi o szybkość pracy wcale nie zostaje w tyle. Potrafi uzyskać aż 500 kart monochromatycznych w ciągu godziny, co jest bardzo zadowalającym wynikiem.

Dalsza część zalet
Evolis Zenius zadrukowuje całą powierzchnię karty (edge to edge). Jej mały rozmiar pozwala na położenie w dowolnym miejscu. W dodatku wraz z urządzeniem otrzymujemy potrzebne do jego pracy specjalne oprogramowanie. Informuje nas ono o statusie drukowania, wykorzystaniu folii oraz wielu innych czynnościach systemowych. Otrzymujemy też całodobowy dostęp do centrum pomocy w razie jakichkolwiek problemów z drukarką.

Przechowywanie kart
W podajniku zmieści się 50 kart, natomiast w odbiorniku – już tylko 20, dlatego też częściej trzeba kontrolować jego pracę. Poza tym urządzenie jest bardzo ciche, a waga 3,3 kg zalicza ją do jednych z najlżejszych.

Written by ucard

Maj 14th, 2018 at 11:55 am